Opinie o serwisie Technikan.pl- Warszawa

Serwis Technikan.pl zajmuje się naprawą pralek w Warszawie i innych miastach. Tak jak każdy serwis ma już on jakąś renomę. My chcemy wam bardziej przybliżyć ten serwis i powiedzieć coś więcej na jego temat.

naprawa pralek Warszawa

źródło: Technikan.pl

Opinie o serwisie Technikan.pl– Warszawa

Serwis Technikan.pl oferuje naprawy pralek i innych sprzętów AGD na terenie Warszawy i innych miast. Mechanik naprawia nasz sprzęt w domu, po zgłoszeniu usterki telefonicznie bądź przez stronę.

Jak możemy przeczytać na facebook’u, czy też na stronie serwisu ma on pozytywne opinie, jak wiadomo zawsze może zdarzyć się problem techniczny, przez który kontakt z serwisem jest utrudniony, nie oznacza to, że serwis nie wywiąże się z wcześniej zadeklarowanej naprawy. Na każdą naprawę, jaką wykonaliśmy w serwisie, dostajemy gwarancje, więc w razie jakichkolwiek problemów możemy zgłosić usterkę w określonym terminie i problem będzie rozwiązany przez serwis.

naprawa AGD

źródło: pixabay.com

Największymi zaletami serwisu według klientów jest rzetelność mechaników i naprawa wykonana w określonym terminie. Zdarzają się opinie, w których możemy przeczytać, że z przyczyn losowych serwisant nie był w stanie, wykonać naprawy, jednak zawsze dzwonił do klienta i informował go na ten temat i prosił o przełożenie wizyty naprawy. Serwisy takie jak Technika z przyczyn oczywistych pobierają opłatę za diagnozę sprzętu, w przypadku tego serwisu, jeżeli zdecydujemy się na naprawę, np.pralki diagnoza wliczona jest w cenę naprawy. Dużym plusem wykonania usług przez taką firmę jest fakt, że nie musimy wieźć naszego sprzętu przez całe miasto do serwisanta, a on przyjeżdża do nas, szczególnie w Warszawie jest to duże udogodnienie.

Serwisowi Technika.pl zaufało już wielu klientów, firma działa prężnie od 2010 roku, dlatego też warto zaufać tej firmie i zdecydować się na jej usługi.

12 komentarzy

 1. pati says:

  jestem bardzo zadowolona z szybkiej naprwy mojej zmywarki.

 2. Bruno_Bruncio says:

  Pełen profesjonalizm. 🙂 Zadzwoniłem i w ciągu godziny serwisant był już w moim mieszkaniu. Lodówka naprawiona w kilka minut. Widać, że fachowiec zna się na swoim fachu.

 3. IzabellaDominikowska24 says:

  Polecam serwis TECHNIKAN SERWIS ! Tanio, szybko i profesjonalnie ! Na pewno w razie potrzeby skorzystam raz jeszcze.

 4. KasiaKatarzyna says:

  Najlepsza firma. Naprawili mi pralkę w przystępnej cenie, a inni fachowcy spisali ją już na straty. Polecam serdecznie !!!

 5. KarolinaNowak says:

  Bardzo sympatyczna Pani przyjęła zgłoszenie, jeszcze tego samego dnia przyjechał mechanik i naprawił moją zmywarkę. Był bardzo miły i miał ze sobą wszystkie niezbędne narzędzia. Polecam firmę TECHNIKAN SERWIS !!!

 6. Jola says:

  Profesjonalni fachowcy, którzy rzeczywiście znają się na naprawie sprzętów.
  Po zgłoszeniu się do nich i telefonicznym opisaniu awarii przyjechał fachowiec
  na umówioną godzinę i praktycznie tylko upewnił się w swojej ocenie sytuacji.
  Naprawę przeprowadził szybko, nie pozostawił po sobie bałaganu jak to mają w zwyczaju niektórzy fachowcy. Cena naprawy nie była wygórowana. Z pewnością będę korzystała w przyszłości z usług tej firmy. Polecam, Jolanta.

 7. AgatkaWuuu says:

  Mogę z czystym sumieniem polecić Wam firmę technikan serwis. Przywrócili mojej lodówce nowe życie.

 8. Mikołaj says:

  Szybka reakcja, miła obsługa. Od razu wiedzą o co chodzi. Wymiana szybka i bezproblemowa. Cena standardowa bez naciągania, a nawet paragon dostałem. Polecam!

 9. Pawcio says:

  Naprawili mi lodówkę, a już bałem się, że będę musiał kupować nową. Technikan serwis najlepszy.

 10. Wioletta says:

  Polecam Piekarnik naprawiony ekspresowo. Dzięki.

 11. Jacek says:

  Ceny jak u innych, ale naprawili na miejscu ,a konkurencja kazała sobie sprzęt dostarczyć.

 12. AnnaWarszawska says:

  Wszystko ok. Pozdrawiam.

Zostaw komentarz