Mini pralka na ścianę

Xiaomi MiniJ to mini pralka, która może zostać umieszczona na ścianie. Jest to nietypowe urządzenie w kształcie kropli wody. Urządzenie jest bardzo kompaktowe, a więc idealnie sprawdza się do małych mieszkań typu kawalerka. Co warto wiedzieć o mini pralce od Xiaomi?

mini pralka

źródło: zendrian.com

Wymiary i wyposażenie mini pralki

Wymiary tej pralki to jedyne 67 cm x 57,5 cm x 34.8 cm, a waga nie przekracza 24 kg. Natomiast pojemność pralki nie może przekroczyć 3 kg. Xiaomi MiniJ ładowana jest od frontu, wieszana jest na wysokości rąk, a więc nie musimy się do niej schylać. Sprzęt AGD wyposażony jest w nowoczesny ledowy panel dotykowy, który został zamontowany na drzwiczkach. Xiaomi nie można także odmówić staranności, jeżeli chodzi o wykończenie urządzenia. Na zdjęciach możecie zobaczyć, że produkt jest bardzo elegancki.

W MiniJ znajdziemy silnik bezszczotkowy – Direct Drive. Jego zastosowanie jest kluczowe, ponieważ urządzenie dzięki temu cechuje się lepszą wydajnością, zużywa mniej energii i generuje mniej hałasu. Mini pralka kosztować nas będzie około 400 dolarów.

Pralka niestety sprawdzi się jedynie dla singla, ponieważ jest niewielka.

Xiaomi MiniJ zostało wyposażone w 8 trybów prania, dzięki czemu bez problemu możemy dostosować je do typu zabrudzeń i tkaniny. Maksymalna temperatura prania wynosi 95 stopni Celsjusza.

Decydując się na taką pralkę, musimy pamiętać, że w tym wypadku doprowadzenie wody jest nie co inne. Rurki oraz przewody muszą być poprowadzone nie co wyżej. Dodatkowo producent zastrzega sobie także, by zamontować to urządzenie, będziemy potrzebować około metra wolnej przestrzeni. Od każdego z wymiarów musimy zachować 20 centymetrów odległości i dopiero możemy zawiesić np. szafkę.

Xiaomi MiniJ

źródło: sanook.com

Co myślicie o takim rozwiązaniu? Producent niestety nie przewidział jeszcze wprowadzenia urządzenia na naszym rynku. Jednak urządzenie można kupić z zagranicznych stron, musimy się niestety jednak wtedy liczyć z kosztami transportu.

Zostaw komentarz