Lodówka z podwójnymi drzwiami

Lodówka z podwójnymi drzwiami ma za zadanie rozdzielić przestrzeń w lodówce na dwie wyraźne strefy. Lodówki side by side zazwyczaj wybierana jest przez większe rodziny. Zobacz, czy lodówka z podwójnymi drzwiami jest właśnie dla ciebie.

lodówka dwudrzwiowa

źródło: mallfort.com

Lodówka z podwójnymi drzwiami

Lodówka z podwójnymi drzwiami to zazwyczaj po jednej stronie zamrażarka, a po drugiej lodówka. Drzwi lodówek side by side są krótsze niż u standardowych modeli, w większości takich lodówkę, jedna część jest mniejsza (zamrażarka), a druga większa (lodówka). Część chłodząca zazwyczaj jest bardziej pojemna, dlatego, jeżeli mamy dużą rodzinę i wszystko „zjada się” na bieżąco warto zainteresować się właśnie takim modelem. Lodówki side by side mają także plus w postaci bardzo pakowanych drzwiczek, w odróżnieniu od standardowych modeli są one dużo bardziej pakowne. Chociaż w większości modeli część z zamrażarką jest mniejsza niż z lodówką, zamrażarka jest i tak większa niż w standardowych modelach.

Lodówka dwudrzwiowa z kostkarką, czyli dodatkowe wyposażenia

Lodówka side by side, czy też standardowe mogą mieć dodatkowe funkcje i wyposażenie. Jednym z chętniej wybieranych wyposażeń jest lodówka dwudrzwiowa z kostkarką. Jeżeli będziemy często używać z tego sprzętu, warto zainteresować się modelem z takim wyposażeniem. Zazwyczaj jednak taka kostkarka nie jest zbyt dobrej jakości i jeżeli zależy nam na takim sprzęcie lepiej kupić oddzielnie urządzenie.

Zostaw komentarz