Co musisz wiedzieć o zmywarce kompaktowej?

Zmywarka pozwala oszczędzić wodę energie, znajduje się już w większości domów, jednak nie każdy ma miejsce, aby pozwolić sobie na niego. Tutaj z pomocą przychodzi zmywarka kompaktowa.

zmywarka kompaktowa

źródło: lebron-jamesshoes.us

Nieduże mieszkanie, a nawet kawalerkę można wyposażyć w kompaktowe wersje dużego AGD. Jeżeli w Twoim mieszkaniu nie ma miejsca na pełnowymiarową zmywarkę, oferta tego sprzętu jest naprawdę imponująca, a więc każdy zapewne znajdzie coś dla siebie. Niewielkich rozmiarów zmywarki najczęściej można znaleźć w postacie tych wolnostojących, dzięki czemu możemy znaleźć dla niej miejsce na blacie, bądź innym miejscu. W przypadku tak małych sprzętów załadowanie jej do pełna nie jest problemem, a więc nie musimy czekać kilku dni, aby włączyć zmywarkę. Także w przypadku zmywarek kompaktowych nie musimy włączać w pełni załadowanej zmywarki, te modele także są wyposażone w program ½. W małych zmywarkach możemy zmieścić od 4 do 6 kompletów naczyń. To jak dużo sprzętu możemy zmieścić w zmywarce, zależy od modelu Niektóre zmywarki tego rodzaju mają nawet do 60 cm, co sprawia, że są bardzo zbliżone w miarę do standardowych modeli. Wysokość zmywarki to 45, a nawet 60 cm. Mówiąc o małych zmywarkach i programach w jakie sa wyposażone. Także detergenty w obu przypadkach są takie same, jednak pamiętajmy, że w tych mniejszych nie potrzebujemy tak dużej ilości detergentów. Ponadto małe zmywarki wolnostojące są podłączone do zlewozmywaka, a nie do instalacji wodnej.

zmywarka kompaktowa

źródło: vilhena.me

Jakie zalety ma zmywarka kompaktowa?

Małe zmywarki są gwarancją błyskawicznego montażu, chyba że wybraliśmy zmywarkę do zabudowy, wtedy montaż i instalacja zmywarki jest znacznie utrudniona. Wiele modeli ma zdejmowaną górną ściankę, co pozwala na ustawienie zmywarki pod blatem kuchennym i jego swobodne zamontowanie. Zmywarki kompaktowe wolnostojące są tańszym rozwiązaniem do zmywarek pełnowymiarowych. Małe zmywarki nie zajmują dużo przestrzeni, a przy tym są użyteczne. Bez problemu możemy ustawić ją na ziemi bądź na blacie. Także w tym przypadku naprawa zmywarki nie jest trudna, a więc nie musimy się obawiać, że nie będziemy mogli korzystać ze sprzętu.

Zostaw komentarz